Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineezelazny blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
83789 odwiedzin | wpisów: 101, komentarzy: 95, artykułów: 27, obserwuje: 27

Zlew gospodarczy i komora pralnicza Abusanitair

autor: ezelazny blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Zlew gospodarczy Abusanitair

Jakiś czas temu uruchomiliśmy nową stronę poświęconą zlewom gospodarczym i komorom przemysłowym marki Abustanitair. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam, blogowiczom Mojej Budowy, te produkty. Dlaczego? To doskonale rozwiązanie w pralni, garażu lub ogrodzie – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest woda, a zwykła armatura nie zdaje egzaminu.

Mocne strony zlewów Abustanitair

Produkty firmy Abusanitair przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach. Wszystkie zlewozmywaki mają 10-letnią gwarancję, wykonano je z materiałów odpornych na działanie temperatury, kwasów, zasad, roztworów ługu i chemii gospodarczej.

Producent pomyślał też o nieco nieuważnych użytkownikach. Zastosowana w zlewach gospodarczych technologia „sandwich” zapewnia także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie trzeba więc martwić się o to, że przypadkowo możemy zniszczyć czy zarysować zlewozmywak.

Wszystkie produkty Abusanitair dostępne są w naszym sklepie» 

Zlewozmywaki Abusanitair

Zlewy przemysłowe przeznaczone są do użytku w: garażu, warsztacie, piwnicy, kotłowni, pralni, ogrodzie, zakładach produkcyjnych, szklarniach i nie tylko. W ofercie producent ma 3 modele:

 • Zlew przyścienny - przy niewielkim rozmiarze jest dość głęboki i uniwersalny. Dostępny w trzech kolorach – biel, beż, granit.

 • Zlew mutliset – jest wielofunkcyjny, posiada wygodne uchwyty na ręczniki, na których dodatkowo można zamontować półkę i okapnik.

 • Zlewozmywak compact - posiada szeroką półkę, na której można zamontować baterię stojącą, postawić mydelniczkę lub inne potrzebne przedmioty.

Zlew gospodarczy Compact

Komory gospodarcze i przemysłowe Abusanitair

Komory gospodarcze Abusanitair to produkty o dużych gabarytach umożliwiające komfortową pracę zarówno w domu jak i zakładach pracy. Pozbawiono je ostrych krawędzi, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Obecnie dostępne są dwa modele komór:

 • Komora pralnicza - ułatwia codzienne prace porządkowe, doskonale sprawdza się w pralni. Do komory można dołączyć nakładaną kratkę odporną na uderzenia.

 • Komora gospodarcza maxi - dostępna jest w dwóch wersjach – do domu (sprawdzi się w pralni, kotłowni, garażu, warsztacie lub ogrodzie) albo do laboratorium (komora bez odpływu z lejkiem odpływowym). Komora przemysłowa mieści do 33 litrów wody, posiada wygodną tylną półkę i przystosowana jest do montażu na niej baterii stojącej.

Teraz zlewy i komory gospodarcze można kupić u nas taniej niż u producenta! Porównaj ceny» 

Komora gospodarcza tanioPiece Defro Duo Uni

autor: ezelazny blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Piece Defro Duo Uni

Wiedza o piecu Defro Duo Uni w pigułce. Krótka charakterystyka z uwzględnieniem najistotniejszych informacji, główne zalety pieca Defro, rodzaj paliwa i instrukcja obsługi do pobrania.

Jesteś zainteresowany tym modelem, chcesz dowiedzieć się więcej o piecu Defro Duo Uni przejdź do naszego artykułu: Piece Defro Dou Uni»

Wiesz wszystko o piecach Defro Duo Uni, interesują cię ceny – sprawdź nasze promocje»

Jeśli masz taki kocioł, podziel się opinią - dodaj komentarz.


Farby na dach ceny

autor: ezelazny blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Farby na dach ceny

To zrozumiałe, że szukając farb na dach bierzesz pod uwagę cenę. Liczy się jakość, dobra marka, ale i cena jest równie ważna. Skoro możesz kupić dobrą farbę w niższej cenie - to po co przepłacać, tym bardziej, że masz założony budżet i mnóstwo innych wydatków. 

By ułatwić ci zadanie przygotowaliśmy wykaz cen farb na dach najpopularniejszych producentów: Lowicyn, Radach, Hammerite.

Znajdziesz je w art. FARBY NA DACH CENY»


Zmiękczacze wody Immergas

autor: ezelazny blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Zmiękczacz do wody Immergas


Masz dość zacieków w kabinie prysznicowej czy osadu w wannie. Ubrania są szorstkie, choć używasz płynów zmiękczających. Twoja skóra jest wiecznie podrażniona. Wydajesz zdecydowanie za dużo na detergenty. Zobacz jak możesz pozbyć się tych problemów.

Problem z twardą wodą

Twarda woda wpływa negatywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale i  na nasz dom (sprzęty AGD, armaturę, instalację). Woda ma brzydki kolor, kiepskie walory smakowe i jest mętna – w instalacji wytwarza się osad, który utrudnia przepływ wody i  sprzyja rozwojowi kolonii bakterii, w tym z rodziny Legionella – wywołujące ciężką i zakaźną chorobę dróg oddechowych.

Twardość wody jest powszechnym problemem w Polsce. Wg badań mamy średnio twardą albo twardą wodę, bo zawiera duże ilości soli – głównie wapnia i magnezu.

Twarda woda jest źródłem wielu problemów, z którymi poradzić sobie może tylko dobry zmiękczacz wody jak np. Immergas.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Źródło: cosmowater.pl

Jakie problemy rozwiązuje zmiękczacz Immergas

blog budowlany - mojabudowa.pl

Co zyskujesz, korzystając ze zmiękczacza IMMERGAS?

 • OSZCZĘDNOŚĆ– zużywasz nawet o 60% mniej detergentów, redukujesz wydatki na ogrzewanie nawet o 20%

 • KOMFORT - korzystanie z urządzeń bez widoku nieprzyjemnego osadu, zacieków, smaczniejsze potrawy, które kuszą wyglądem, przyjemna kąpiel, miękkie w dotyku ubrania bez żółtobrązowych plam.

 • ZDROWIE - bezpieczna woda bez szkodliwych związków.

Sprawdź ile zaoszczędzisz dzięki ZMIĘKCZACZOWI IMMERGAS

Oszczędność zmiękczacz wody Immergas

Źródło: cosmowater.pl

Krótko o zmiękczaczu Immergas

Zmiękczacz wody IMMERGAS
dostępny jest w dwóch wersjach różniących się ilością żywicy jonowymiennej - Immersoft 15, Immersoft 20. Zmiękczacze wody IMMERGAS (15, 20) zostały zaprojektowane specjalnie dla gospodarstw domowych oraz obiektów usługowych.

Gwarantują:

 • realne oszczędności

 • kompaktowość (niewielkie rozmiary)

 • prostą obsługę

Więcej o produkcie na stronie zmiekczacz-wody.eu

Dostępne są w dużo niższej cenie niż u producenta.